SŁUPY DEKORACYJNE

Dowolna kolorystyka i tematyka

 

 

od 39 zł

ŚCIANKA DEKORACYJNA

Półowalny stelaż + własny napis

 

 

od 400 zł

ŚCIANKA DEKORACYJNA

"Sztaluga" + plakat/ilustracja

 

 

od 250 zł

ŚCIANKA DEKORACYJNA

Okrągły stelaż + własny napis

 

 

od 400 zł

Facebook

Galeria

Proponujemy Państwu najmodniejszy sposób dekorowania sali bankietowych, a są to ścianki balonowe wykonywane przy użyciu girlandy organicznej, która przez spontaniczny układ balonów różnej wielkości tworzy jednocześnie harmonijny ład estetyczny, przyjemny dla oka i aparatu. Dodatkowo girlanda wzbogacona jest o spersonalizowaną ściankę, którą można użyć jako tło za stół prezydialny czy też do aranżacji stołu ze słodkościami.

 

Ścianki balonowe to nie tylko doskonała forma dekoracji weselnej, ale również ozdoba idealna na imprezy firmowe i wydarzenia biznesowe, takie jak targi czy szkolenia firmowe. Każda ścianka z balonów podlega indywidualnej personalizacji w postaci napisu, znaku czy logo. To doskonałe rozwiązanie na wszystkie okazje, na których będzie obecny fotograf! Dzięki ściance z balonów będzie miał idealne tło do robienia gościom pamiątkowych zdjęć.

Jak zamówić ściankę idealną do swoich oczekiwań? To bardzo proste! Po pierwsze wybierz jej kształt. Ścianka może być skonstruowana w dowolnym kształcie, jednak najpopularniejsze formy to kwadrat, albo prostokąt, koło, heksagon i serce. Dobrze też ustalić na początku gdzie dekoracja będzie stała, żeby móc określić jej preferowany rozmiar. Drugim krokiem jest wybór kolorystyki i ewentualnych ozdób, takich jak foliowe balony w tematycznych kształtach, kwiaty czy pióra. Na końcu ustalamy ewentualne formy personalizacji na życzenie klienta.

Ścianki balonowe na urodziny najczęściej uzupełniamy balonami z helem – są to metaliczne balony cyfry symbolizujące wiek solenizanta. Trend ten pojawił się na polskim rynku już lata temu, jednak dzięki swojej uniwersalności i efektywności pozostaje urodzinowym numerem jeden, a do ścianki balonowej jest pięknym dopełnieniem. Do ścianki z balonów możemy stworzyć także kompleksowe dekoracje balonowe w spójnej kolorystyce. Jeśli na przyjęciu będzie wielu gości dobrze sprawdzą się bukiety balonowe na stołach.

Sylwester i impreza karnawałowa to kolejna okazja, na której doskonale sprawdzi się ścianka z balonów, tyle, że w odrobinę zmienionej formie. Różnić się będzie kolorystykę, bo podczas gdy na wesela i urodziny kolorystyka jest zazwyczaj bardziej stonowana, 31 grudnia króluje czerń i złoto. Dodatkiem do sylwestrowej ścianki są balony foliowe w kształcie kieliszka i szampana, a także zegar wybijający północ! Oczywiście dekoracja może być wykonana w innym stylu, ale to najpopularniejsza wersja.

Ostatnią z popularnych okazji, na które nasi klienci najczęściej zamawiają ściankę z balonów jest baby shower i chrzest. Te okazje skupiają się na celebracji najmłodszych członków rodziny, dlatego utrzymujemy je w dziecięcej kolorystyce delikatnych pasteli z dodatkiem ozdób dopasowanych do wybranego  motywu. Mogą to być pluszowe misie, leśny świat, albo kraina z wybranej bajki, wszystko zależy od Ciebie. Personalizowane napisy na chrzciny to obowiązkowy wybór, który pozwala podkreślić wagę dziecka i eksponuje jego imię w subtelny sposób. Dzięki temu zdjęcia pamiątkowe z tej okazji będą mówić same za siebie.

Kolorystyka dekoracji jest w pełni dowolna, tak jak i wybór nadruku znajdującego się na ściance.

 

W ofercie dekoracji zawsze przedstawimy kilka propozycji stworzenia ścianki, tak aby każdy mógł wybrać coś w sam raz dla siebie. Jeśli jednak masz swój własny projekt koniecznie prześlij go do nas a my stworzymy Twoją wymarzoną dekorację tak jak tego tylko zapragniesz! Więcej inspiracji można znaleźć w naszej galerii zdjęciowej i na naszym profilu na Facebooku! Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, maila lub telefonicznie.

 

       Balony Tychy

e-mail: balony.tychy@o2.pl

tel. 697 787 676

BRAMA BALONOWA

Dowolna kolorystyka i wzór

 

 

od 400 zł

GIRLANDA

Dowolna kolorystyka i wzór

 

 

od 35 zł/m.b.

SŁUPY BALONOWE 2-2,5 m

Dowolna kolorystyka i wzór

 

 

od 90 zł

Girlandy, Ścianki Dekoracyjne, Bramy...